Masinfailid

Lisaks detailide tootejoonistele ja spetsifikatsioonidele on võimalik genereerida ka CNC masinfaile. Saab genereerida nii BTL, kui ka BVN masinfaile. BTL on vaba standard, mis tähendab, et see ei ole seotud konkreetse masina tootjaga ja on seega laialdasemalt kasutusel. BTLi loevad näiteks Weinmanni masinad jt, mis üldjuhul töötlevad BTLi endale omaseks failitüübiks (WUP vms).  BVN on aga Hundegger masinate jaoks mõeldud failitüüp, mida masinad loevad juba otse.

Masinfailide genereerimine on tehtud võimalikult lihtsaks, kuid samas võimalikult paindlikuks, et oleks võimalik määrata, milliseid andmeid masinfaili salvestatakse.

BTL masinfaili seaded Valmis masinfail BTLvieweriga vaadates Detail vaadatuna BTLvieweris Kogu korruse elemendid ühes BTLis BVN Hundegger masinfaili seaded Valmis masinfail Hundegger K2 tarkvaraga vaadates Detail vaadatuna Hundegger K2 tarkvaraga Detail vaadatuna Hundegger Cambium tarkvaraga Töötlustega detail DWGs Töötlustega detail BVN Hundegger Töötlustega detail BVN Hundegger Töötlustega detail BTLis

Võta ühendust

Ansvar Projekt OÜ
Tallinn, Estonia
Registrikood: 12158574

E-mail: infoansvarcad.com
Tel: +372 55 58 71 49